Vjollca Robelli me bashkëshortin e saj postojnë foto nga “ndeja private” me Kurtin

Bledari tregon momentin kur e kuptoi se ai ishte djali i dëshmorit Sylejman Bytyqit: “Ky ushtari që po e sheh këtu, është babai yt”

Këngëtarja me bashkëshortin e saj postojnë foto nga “ndeja private” me Kurtin.

Këngëtarja Vjollca Robelli Mripa ka postuar një foto të një ndeje private që po mbahet në orët e vona në kryeqytet, e ku i pranishëm është edhe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

Këngëtarja që jeton Londër ka postuar një foto ku shihet me bashkëshortin e saj dhe Kurtin.

Bledari tregon momentin kur e kuptoi se ai ishte djali i dëshmorit Sylejman Bytyqit: “Ky ushtari që po e sheh këtu, është babai yt”

“Knaqesi me qene në Prishtine, private party, kryeministri jonë Albin Kurti”, ka shkruar ajo në rrjetin social.