Vjosa Osmani: Ju Betohem Se Vizat Për Kosovën Do Ti Hiqi Në Këtë Muaj..!

Vjosa Osmani: Ju Betohem Se Vizat Për Kosovën Do Ti Hiqi Në Këtë Muaj..!

Ndonëse nuk ka dhënë shumë deklarata publike kohëve të fundit, deputetja e zgjedhur e LDK’së, Vjosa Osmani, së fundi në një intervistë flet për pritshmëritë e vitit 2020, duke përmendur këtu edhe liberalizimin e mundshëm të vizave e cila shpreson qe dy mujt e pare te ketij viti te zgjidhet ky problem per viza, njësoj siç premtoi ditë më parë Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, Kandidatja e LDK’së për Kryeministre të vendit, Vjosa Osmani, ka dhënë një intervistë për mediumin e njohur austriak ‘Der Standard’.Shtypni ne foto rek 1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.