Xhensila ju “shkrinë” me foton e fundit


Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me paraqitjen joshëse.

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto, ku tregon grimin e përsosur dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Këngëtarja u shfaq me veshjen e thjeshtë pranë një skulpture duke pozuar mjaft me stil për kamerën


Mundesia me shume...
Pamje me shume...