Xhensila nuk përmbahet, shfaqet super provokuese në imazhet e fundit

Xhensila Myrtezaj nihet si ndër femrat më të bukura të show bizit shqiptar.

Përpos kësaj ajo është poashtu ndër këngëtaret më të talentuara në skenën muzikore shqiptare.

Xhensila nihet për stilin e saj unik edhe në veshje. Edhe pse është nënë e një fëmijë, këngëtarja nuk heziton të shfaqet super joshëse.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet hot.

Veshur në pantallona dhe një bluzë që ia zbulonte shpinën, ajo dukej atraktive dhe joshëse. /ORAinfo/