Ylli i Bayern Munchen konfirmon problemet me zemrën

Hasin në ngërç bisedimet e Man Utd për këtë lojtar

Alphonso Davies, ka parë të përjashtuar një rikthim të menjëhershëm në aksion te Bayern Munich, me gjigantët e Bundesligës që zbulojnë shenja të inflamacionit të muskujve të zemrës tek një lojtar që është rikuperuar së fundmi nga Covid-19.

Mbrojtësi ndërkombëtar kanadez bëri një dalje të parë të vitit 2022 për kampionët në fuqi të Gjermanisë pasi postoi një rezultat pozitiv të testit për koronavirus,përcjell ORAinfo.

Hasin në ngërç bisedimet e Man Utd për këtë lojtar

Skuadra e Julian Nagelsmann pësoi një humbje 2-1 ndaj Borussia Monchengladbach në mungesë të tij dhe 21-vjeçari i talentuar nuk do të rikthehet në garë shumë shpejt pasi të ketë pasur një tjetër problem shëndetësor./ORAinfo/

Lajme me shume...