Zaimina zbulon dhuratën më të shtrenjtë që i ka bërë burri


Kjo është dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti Zaiminës

Zaimina Vasjari ishte një nga të ftuarat e puntatës së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Mbrëmjen e sotme Zaimina ndau një lajm mjaft ekskluziv me publikun e “Shiko Kush LUAN”, pasi tregoi se tashmë ajo dhe partneri i saj janë celebruar, por Zaimina ka vendosur që të mbajë mbiemrin e vet dhe jo të bashkëshortit.

Këtë lajm ekskluziv, Vasjari e zbuloi kur u pyet gjatë sfidës së saj, ku zbuloi gjithashtu se dhurata më e shtrenjtë që i ka bërë bashkëshorti ishte një makinë.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...