Zbulohen detaje shokuese, privimi nga jeta ndodhi në punishte, pas një mosmarrëveshje në mes të kolegëve

Ramushi përkujton Luanin me këngën e Mujë Krasniqit dhe Beqir Gashit, uron edhe ditëlindjen e Nënës Rukë

Një ngjarje e rëndë e ka tronditur opinionin kosovarë sot.

Një person është privuar nga jeta në një punishte në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Dyshohet se ngjarja e rëndë erdhi pas një konflikti që kanë pasur dy punëtorë gjatë ndërrimit të natës.

Nga plagët e marra ka vdekur një person me inicialet A.S, përcjell klan kosova.

Policia e Kosovës ka prangosur dy persona dhe e ka konfiskuar një armë e cila dyshohet se është përdorur në kryerjen e vepres.

Mësohetse ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 7 e 30 minuta.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !