Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Fero dhe Arbenita


Reperi i njohur, Fero dhe bashkëshortja e tij Arbenita Ismajli janë në pritje të fëmijës së parë.

Fero tashmë ka bërë të ditur edhe gjininë e foshnjës, që mesa duket është vajzë.

Në një fotografi që Fero e ka publikuar në Instagram, modelja shqiptare po duket shumë bukur.

Qikat e mija”, ka shkruar Fero poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.


Mundesia me shume...
Pamje me shume...