Zbulohet kush ia bëri Donaldit surprizën misterioze në ditën e shënuar

Tre parashuta kanë hyrë sot për Donaldin në shtëpinë e “Big Brother”.

Ajo që konfuzoi rrjetin ishte pikërisht parashuta e cila mbante datën e sotme, 9 Janar që është edhe ditëlindja e Bora Zemanit.

Të gjithë u konfuzuan se kush e ka bërë këtë surprizë misterioze, por ata e zbuluan vetë. Është piëkrisht ish banori Kledi Hysa dhe Anaid Kaloti banori i “Big Brother 8”.

Vetë Anaidi ka publikuar një video ku dërgohen parashutat në shtëpi, por gjithsesi data 9 Janar vazhdon të mbetet një dyshim.

Lajme me shume...