Zbulohet logoja zyrtare e iniciativës “Guxo” të Vjosa Osmanit

Vjosa Osmani dhe VV kanë arritur koalicion parazgjedhor.

Vjosa Osmani sot ka arritur një marrëveshje politike me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje për t’u futur bashkë në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Nga kjo marrëveshje Osmani do të jetë si kandidate për presidente nga VV’ja, derisa Kurti kandidat për të udhëhequr me ekzekutivin.

Në dokumentin e marrëveshjes të publikuar është zbuluar edhe logoja e iniciativës “GUXO” të Vjosa Osmanit.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !