Zhduket një femër në Prishtinë

Vjollca Haxhiu lë muzikën, ja çfarë pune po bën tani në Dubai

Policia e Kosovës është duke hetuar një rast në Prishtinë, zhdukje e një personi.

Kjo pasi një nënë kosovare, ka raportuar në polici se ka disa ditë që vajza e saj ditë më parë ka daluar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Vjollca Haxhiu lë muzikën, ja çfarë pune po bën tani në Dubai

Për zhdukjen e vajzës së saj ankuesja kosovare ka njoftuar policinë të enjten dhe ende nuk dihet asgjë rreth vendndodhjes së saj.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !