SPORT

“Bye” City, Guardiola gjen klubin e ri

Pep Guardiola, po kërkohet nga shumë klube, e njëra ndër ta është edhe PSG.

Paris Saint-Germain, është vendosur të bëjë një ofertë të madhe për menaxherin e Manchester Cityt, Pep Guardiola, raportojnë mediat franceze, përcjell ORAinfo.

Guardiola kohët e fundit pohoi angazhimin e tij ndaj City, duke thënë se ai “100 përqind” do të jetë në klub sezonin e ardhshëm.

Pronarët e PSG-së janë të etur për të dërguar klubin në nivelin tjetër dhe ta shohin Guardiolën si njeriun që e bën këtë gjë./ORAinfo/


Dështon në fund transferimi i yllit të Milanit në Turqi

Pep Guardiola, po kërkohet nga shumë klube, e njëra ndër ta është edhe PSG.

Paris Saint-Germain, është vendosur të bëjë një ofertë të madhe për menaxherin e Manchester Cityt, Pep Guardiola, raportojnë mediat franceze, përcjell ORAinfo.

Dështon në fund transferimi i yllit të Milanit në Turqi

Guardiola kohët e fundit pohoi angazhimin e tij ndaj City, duke thënë se ai “100 përqind” do të jetë në klub sezonin e ardhshëm.

Pronarët e PSG-së janë të etur për të dërguar klubin në nivelin tjetër dhe ta shohin Guardiolën si njeriun që e bën këtë gjë./ORAinfo/

Most Popular

To Top