A do të jetë pjesë e listës zgjedhore të LDK-së? Flet Melihate Tërmkolli

Melihate Tërmkolli tregon se a do të jetë pjesë e listës zgjedhore të LDK-së.

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, shkruan në profilin e saj në Facebook se nuk do të kandidojë për deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Përkundër vullnetit, dijes dhe potencialit politik e kombëtar me bazament Rugovian dhe me koncepte të qarta për të ardhmen e vendit dhe të LDK-së, nuk mund të kandidohem për deputete në zgjedhjet nacionale 2021”, ka shkruar Tërmkolli në FB.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !