Afrona del në qytet me veshje plot sti, do ta ‘shkrijë’ Bleron me këtë pamje

Bie numri i viktimave me COVID-19 në Britani

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në imazhet e fundit ajo tregon se ka dalë për shëtitje në qytet, e me këtë pamje duket se do ta lë pa fjalë Bleron./ORAinfo/

Bie numri i viktimave me COVID-19 në Britani

Bie numri i viktimave me COVID-19 në Britani