Albatriti gjen fjalët më të ëmbëla për babin e tij

Albatrit Muqiqi ia dikon fjalët më të bukura babait për ditëlindje.

Këngëtari Nysret Muqiqi feston ditëlindjen.

Nysret Muqiqi sot feston ditëlindjen, dhe i biri i tij Albatriti ia ka dedikuar fjalët më të ëmbla për këtë ditë të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ai ka ndarë një foto të të atit në llogarinë e tij në Instagram, me të cilën e uron për përvjetorin e lindjes.

“Urime ditëlindjen Bab jo vetem bab por Shoku dhe udhërrëfyesi im në jet. Zoti ta dhashte shendetin gjithmonë. Të dua”, ka shkruar ai.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !