Andi braktis Përputhen, mësohet arsyeja

Prej disa ditësh, Andi ka munguar në studion e “Përputhen”.

Sipas moderatores Bora Zemani, konkurrenti nuk ishte mirë me shëndet për të përballuar studion.
Mirëpo, ditën e djeshme janë bërë me dije arsye të tjera për mungesën e Andit.

Bora ka treguar në fillim të emisionit se Andi refuzon të kontaktojë me asistentët dhe gazetarët, por pa dhënë më shumë detaje.

Andi mund të ketë debatuar me produksionin për faktin se është i detyruar të lidhet me Tean ndërkohë që ai nuk e do këtë gjë. Ky lloj skenari nuk i pëlqen aspak Andit dhe kjo është arsyeja që ai braktisi emisionin.

Në anën tjetër Tea ka thënë:

“Unë kam komunikuar me Andin këto ditë dhe është e vërtetë, ka pasur një infeksion në zonën e bajameve”, – tregoi Tea. “Mirëpo, di të them që Andi ka një hatërmbetje me produksionin. Arsyet duhet t’i thotë vetë ai”.

Akoma nuk ka informacion nëse do të ketë një përballje live mes Andit dhe produksionit në ditët në vazhdim.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !