Andrra shfaqet rrugëve të Milanit, veshja e saj me shumë stil bie në sy

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve. Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra këto ditë po qëndron për vizitë në qytetin e modës, Milano.

Nga atje ajo ka sjell një imazh ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Kaq joshëse po duket ajo, lum Sinani që e ka pranë. /ORAinfo/