Aq i lezetshëm, ky është djali i Normës

Danna Garcia, është njëra nga aktoret më të njohura latine.

Ani pse ka kohë të gjatë në botën e filmit dhe teatrit, aktorja bukuroshe për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e Normës nga seriali, Pasionet e Fshehta, shkruan ORAinfo.

Që nga transmetimi i serialit ka kaluar mbi 20 vite, e natyrisht që edhe personazhet kanë ndryshuar.

Në fakt, Nora është bërë nënë dhe në krah ka djalin e saj të vogël, Dante. Shikoni se sa i bukur është./ORAinfo/