Arbana Osmani i “heq vizë” vëllezërve Veshaj

Gold Ag po bëhet sërish baba, kështu po duket Ermira në ditët e para të shtatzënisë

Duket se raportet e tensionuara mes Arbana Osmanit dhe vëllezërve Veshaj janë ende prezente.

Prezantuesja ka vendosur që tashmë mos të ndjekë më binjakët e njohur në Instagram.

Ndërkohë, Donaldi e ka bërë ‘unfollow’ Arbanën muaj më parë ndërsa Romeo vijonte e ndiqte moderatoren.

Kujtojmë që pas përfundimit të spektaklit, u tha se Donald Veshaj u përplas me produksionin e BBV. Edhe pse gjërat u sheshuan, tashmë Arbana Osmani ka vendosur që mos t’i ndjekë më vëllezërit Veshaj në Instagram.

Pas përfundimit të “Big Brother VIP Albania”, Arbana publikoi asokohe një “Instastory” ku bëri me dije se nuk ka pasur asnjë konflikt me Donaldin.

Jo vetëm kaq por ajo ka falënderuar çdo konkurrent, aq më tepër Donaldin, pasi sipas saj, ai ka dhuruar emocione pa fund.

“Unë dhe Top Channel i jemi falënderues dhe mirënjohës çdo konkurrenti në këtë Big Brother, aq më tepër Donaldit i cili na ka dhuruar emocione pafund. Big Brother ka përfunduar dhe bashkë me të uroj të mbarojë shpejt edhe vala e dëshirës për të vënë kundër njerëz që vetëm “kundër” nuk kanë qenë, nuk janë e nuk do të jenë ndonjëherë”, shkruante Arbana.