Arbana Osmani largohet nga Shqipëria, poston foto me këtë person

Arbana Osmani poston foto në avion

Arbana Osmani ka treguar se çfarë do të bëjë këtë fundjavë.

Moderatorja e dashur e publikut e cila që nga tetori shfaqet çdo të martë dhe të premte në ekran, pas mbrëmjes së djeshme ka vendosur të bëjë pak pushime.

Arbana nuk ka hezituar të postoj foto teksa ndodhej në avion bashkë me personin më të veçantë në jetën e saj.

Ajo ka treguar se këto pushime të fundjavës ia dedikon djalit të saj Jonit.

“Një fundjavë pushim dhe jam vetëm për Jonin tim”, ka shkruar Arbana sipër imazhit.

Kujtojmë se Joni është fëmija i parë i Arbanës nga martesa që zgjati 16 vite me Ardit Keron.