Ashtu siç iu ka hije, Trixa dhe Egzona në mes të lotëve sqarohen mes vete

Të përlotura dhe duke u përqafuar, Trixa dhe Egzona sqarohen mes vete.

Që nga spektakli i mbrëmshëm Donaldi dhe Beatrixa nuk janë në kohë më të mirë të tyre.

Donaldi kishte diskutuar shumë gjëra me Egzonën ku edhe ishte shprehur për Trixën, shkruan lajmi.net.

Sot Egzona e përlotur është sqaruar me Beatrixën ku edhe i ka rrëfyer se po ndihet keq nëse ajo është mërzitur për fajin e saj.

Beatrixa u përqafua me Egzonën dhe diskutuan shumë gjëra për Donaldin.

Egzona moderatorja nga Kosova i shprehu Trixës se ajo ndihet keq nëse e sheh atë të mërzitur gjithashtu ajo i kërkoi që të merret më shumë me veten.

Lajme me shume...