Bakayoko e ka në zemër Milanin, e do rikthimin te rosonerët

Punë e kryer: Interi e transferon falas Alexis SanchezinMilan është në kërkim të një mesfushori për të përforcuar këtë repart.

Në listë për Florentino Luis, është edhe Bakayoko, i cili ishte huazuar në Milan nga Chelsea për një sezon para dy vitesh.

Dhe, Bakayoko ka arritur të ruaj kujtimet e mira me Rosonerët dhe ëhtë i gatshëm të kthehet në San Siro, përcjell ORAinfo.

Punë e kryer: Interi e transferon falas Alexis Sanchezin

Milan po vlerëson rikthimin e Bakayoko për të perforcuar mesfushën.

Sipas mediave italiane francezi do të rikthehej në Milan pa u menduar dy herë.

Mbetët të shihet nëse Bakaykoko do të djersit përsëri ndëerresën e milanit. /ORAinfo/

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !