Barcelona vjen me dy transferime “bombë”

Sqarohet Alcantara, ja për cilën skuadër do të luajë

Barcelona nuk e ka ndërmend të ndalet me transferime.

Sipas ESPN, Barcelona po rreshton dyshen e Chelseat, Hakim Ziyech dhe Timo Werner si alternativa të mundshme për sulmuesin e Manchester City, Raheem Sterling,përcjell ORAinfo.

Sqarohet Alcantara, ja për cilën skuadër do të luajë

Gjigantët e Ligës janë të etur të largojnë futbollistin anglez nga stadiumi Etihad në janar, por dy lojtarë të tjerë të Premierligës në Stamford Bridge mund t’i përshtaten faturave nëse Pep Guardiola nuk mund të bisedohet për të bërë biznes me ish-klubin e tij./ORAinfo/

Lajme me shume...