Befason Gold Ag, tregon se kur do ta bëjë djalin synet

Gold Ag tregon se kur do ta bëjë djalin synet

Më 28 Nëntor, Gold Ag u bë baba.

Ai dhe bashkëshortja e tij Ermira, u bënë prindër të një djali i cili quhet Gueril.

Këngëtari i njohur shqiptar, foli si prind në një intervistë ekskluzive për Prive, duke zbuluar shumëçka.

Ndër të tjerash, Gold Ag tregoi kur do ta bëjë synet djalin.

Videoja e mëposhtme ju zbulon shumë gjëra.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !