Beniada tregon rastin kur ishte zhgënjyer

Tërmet i fuqishëm në këtë shtet, të paktën 26 të vdekur

Nga kush u zhgënjye Beniada?

Banorët në Big Brother Vip shpesh hapin tema të ndryshme për diskutim.

Tanimë siç duket banorët e rinj janë ambientuar me të vjetrit dhe anasjelltas, shkruan lajmi.

Beniada pëlqehet nga gjithë aty brenda pa bërë përjashtime për shkak të çiltërsisë dhe pozitivitetit që reflekton.

Ajo ka afruar banorët e rinjë duke kaluar një pjesë të mirë të kohës me ta.

Së fundmi ajo ka realizuar një bisedë me Xheisarën teksa flasin për zhgënjimet që kanë marrë nga personat që kanë bërë shumë për ta.

Në një moment ajo dëgjohet duke rrëfyer se është tip se për shoqërinë bën shumë duke treguar një rast kur është zhgënjyer.