Blerona ndryshon komplet stilin, do të befasoheni me këtë pamje

Shkencëtarët: Vullkani më i madh në botë gjendet nën këto dy shkëmbinj të vegjël (FOTO)

Blerona Zeqiri është padyshim një ndër më të përfolurat në publik.

Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë dhe tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është parë me stil sportiv dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Shkencëtarët: Vullkani më i madh në botë gjendet nën këto dy shkëmbinj të vegjël (FOTO)

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !