Bora merr buqetë speciale për ditëlindje

Gjatë ditës së djeshme moderatorja, Bora Zemani përsëri mori vëmendje.

Kjo vëmendje erdhi për ditëlindjen e saj të 30-të.

Ajo mori urime të shumta nga shumë fytyra të publike.

Moderatorja organizoi një festë ku pati të ftuar edhe artistë të njohur për publikun.

Për muzikën e festës u përkujdesën Klajdi dhe Bruno.

E sot një ditë pas moderatorja ka postuar një storje një buqet me lula e cila ka ardhur special për të.

Kjo buqetë me lula ka ardhur nga familja Hoxha, ku ato i kanë uruar shumë suksese.

Moderatorja ishte kryetema e muajve të fundit.