Bora Zemani duket super loçkë në pushime- a po shoqërohet nga Donaldi?

Bora Zemani nis pushimet me të birin, por a po i shoqëron Donaldi?

Prezantuesja e njohur, Bora Zemani vazhdon të jetë në qendër sidomos vitin e fundit si një nga personazhet më të komentuara të botës së televizionit.

Së fundmi moderatorja e mirënjohur ka vendosur që të pushoj pak nga puna dhe obligimet, duke zgjedhur kështu që të relaksohet, shkruan Kosovarja.

Epo kush më mirë do t’i përmbush rehatinë shpirtërore në plazh se sa i biri i saj Arbori. Por, Bora nuk ka dhënë më shumë detaje se a po i shoqëron dikush tjetër në këto pushime.

Kujtojmë se së fundmi kanë qarkulluar foto dhe video të Borës me Donaldin në shoqërinë e njëri – tjetrit, duke u ribashkuar kështu pas një ndarjeje.