Brenda shtëpisë luksoze të Leonora Jakupit në Brezovicë

Putin pranon humbjet e forcave ruse, ky është vendimi i tij

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.

Duke qenë se vazhdimisht ka qenë pjesë e ekranit si artiste e mirëfilltë, ajo ka qenë gjithmonë e pëlqyer nga publiku i saj besnik, shkruan ORAinfo.

Me kalimin e viteve ajo ka ndryshuar si në pamje ashtu edhe në stilin e veshjes dhe pamjes.

Ajo ka kohë që ka blerë shtëpi në vendin turistik të Brezovicës, ku pothuajse çdo vikend e kalon atje.

Leonora se fundmi ka publikuar një pamje të bukur brenda shtëpisë së saj luksoze në Brezovicë.

Kaq bukur po duket nga brenda. /ORAinfo/

Putin pranon humbjet e forcave ruse, ky është vendimi i tij