Çifti i njohur kapet bashkë, një muaj pas ndarjes

Dy këngëtarët e famshmëm kapen sërish bashkë një muaj pas ndarjes

Shawn Mendes dhe Camila Cabello u panë duke ecur së bashku me qenin e tyre të përbashkët.

Në momente të siguruara nga “TMZ:, treshja u pa duke ecur nëpër një park lokal. Qeni i quajtur Golden Retriever Tarzan eci përpara me një zinxhir të mbajtur nga Mendes, 23 vjeç, ndërsa këngëtarja e “Don’t Go Yet”, 24 vjeç, ecte përkrah tyre.

Mendes kishte veshur një bluzë të bardhë, xhinse blu dhe atlete të zeza, ndërsa Cabello kishte veshur një fustan ngjyrë bezhë me flokët që i binin vetëm pas shpatullave.

Çifti i yjeve të pop-it publikuan ndarjen në nëntor 2021, duke lëshuar një deklaratë të përbashkët në të dyja faqet e tyre në Instagram.

“Hej guys, ne kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë romantike, por dashuria jonë për një tjetër si njerëz është më e fortë se kurrë,” thuhej në deklaratë.

“Ne e filluam lidhjen tonë si miqtë më të mirë dhe do të vazhdojmë të jemi miqtë më të mirë. Ne e vlerësojmë shumë mbështetjen tuaj që nga fillimi dhe për të ecur përpara. Camila dhe Shawn.”

Shawn Mendes ka folur për marrëdhënien e tij në mediat sociale ndërsa falënderoi fansat për mbështetjen e këngës më të fundit, “It’ll Be Okay”.

Të dy kanë marrë një pushim nga rrjetet sociale.

Lajme me shume...