Çifti shqiptar kapet “mat” në Greqi, media greke publikon videon e vjedhjeve (VIDEO)

Media greke ka publikua një video me një çift shqiptarësh gjatë vjedhjes në supermarket. Një nga videot që drejtoi policinë greke në arrestimin e tyre qarkullon bashkë me të dhënat e arrestimit të tyre. Bëhet fjalë për një çift që kryente vjedhjet ditore, si dhe dy burra, babë e bir që i vendosnin sendet e vjedhura në një depo nga dhe rishisnin produktet me çmimet e tregut.

Policia greke ka arrestuar pak ditë më parë të katër personat, madje çiftin duke vjedhur pije alkoolike. Gjatë këtij viti, përfshirë karantinën, shqiptarët kanë kryer 116 vjedhje me 700 euro fitim në ditë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !