Dardan Islami aderon në AAK


Analisti Dardan Islami aderon në AAK.

Analisti Dardan Islami ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, raporton Gazeta Express.

Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se Islami do të jetë në listën e AAK’së për zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Aleancës iu bashkua edhe analisti dhe publicisti, miku im Dardan Islami. Ai na nderoi gjithashtu me pjesëmarrjen e tij në listën e Aleancës për zgjedhjet e 14 shkurtit. Dardanit i uroj mirëseardhje dhe suksese”, ka shkruar Haradinaj.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...