Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë.

Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e saj, njëkohësisht, bashkëpunëtorin, Dj Geek.

Ata së bashku duket se janë duke i kaluar ca momente intime në bjeshkët e bukura të Kosovës, në këtë botë të ftohtë.

Dafina dhe Geek shihen në një ambient përallor e natyror duke u “shkrirë” për njëri-tjetrin.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !