“Diana tentoi të vrasë veten 4 herë”/ Pamjet e rralla që do trazojnë familjen Mbretërore

Dokumentari i ri, i cili do të transmetohet në “Netflix” pretendon se Princesha Diana u përpoq katër herë të vriste veten.

Prinri Harry dhe William tashmë thuhet se po përballen me vuajtje për shkak të këtij dokumentari, i cili flet pikërisht për nënën e tyre, shkruan “The Sun”.

“Being Me: Diana”, do të tregojë për betejat e shëndetit të saj mendor, çrregullimet e të ngrënit, martesa e pakënaqur me Princin Charles dhe fëmijërinë e dhimbshme.

Lajmet për planet do të jenë një goditje për Harryn dhe gruan Meghan, për të cilat thuhet se janë në bisedimeme gjigandin për projektet e ardhshme.

Harry gjithashtu punoi me “Netflix” në përvjetorin e 75-të të Thomas The Tank Engine i shfaqur ditën e shtunë.

Seriali do të përdorë pamjet e papara nga fjalimet e Dianës në vitet 1990-92 dhe intervistat me njerëz afër saj për t’u përqëndruar në trazirat e saj të brendshme pak para se ajo dhe Charles të ndaheshin zyrtarisht.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !