Ditëlindjen e 60-të, Shyhrete Behluli po e feston në mënyrë unike

Njëra nga këngëtaret më të pëlqyera në Kosovë është Shyhrete Behluli.

Ajo sot e ka një ditë të veçantë në jetën e saj.

Këngëtarja sot e feston ditëlindjen e saj të 60-të, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja mori shumë urime nga anëtarë të familjes, miq e dashamirë.

Ajo ka publikuar një foto nga ndeja e ditëlindjes së saj.

E rrethuar nga burri, vajzat, djemtë e nipat dhe mbesat, Shyhrejtja ka treguar se është e përmbushur në ditëlindjen e saj të 60-të.

Kjo fotografi i tregon të gjitha. /ORAinfo/

Lajme me shume...