Djali i ‘Kemalit’ është rritur kaq shumë

Treguan gjithçka, 17 rastet kur vajzat u turpëruan në publik (FOTOT)

Kaq shumë është rritur djali i ‘Kemalit’.

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij, e cila po ashtu është aktore, Fahriye Evcen vitin e kaluar janë bërë prindër për herë të parë.

Dashuria e tyre u bekua me një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Karan.

Aktorja është ajo e cila vazhdimisht në rrjtet sociale për fansat e saj publikon fotografi të vogëlushit, shkruan rtv21.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet se si po argëtohet me djalin, i cili duket se është rritur shumë.

Treguan gjithçka, 17 rastet kur vajzat u turpëruan në publik (FOTOT)

Treguan gjithçka, 17 rastet kur vajzat u turpëruan në publik (FOTOT)

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !