Home / SHOWBIZ / Do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore
Do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

Do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

Do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

U bë shumë e dashur për publikun shqiptar.

Aktorja e njohur Giovana Antonelli për publikun shqiptar njihet si ‘Zhade’ nga seriali ‘Clone’.

Me rolin e saj ajo ka arritur të ”rrëmbej” shumë zemra, e sot me kalimin e viteve ende po shkruhet e komentohet për të.

Giovana është aktive në rrjete sociale e poston shpesh fotografi të ndryshme, qoftë edhe nga ato fotosesionet ku shfaqet joshëse.

Mirëpo fansave u intereson se si duket ajo kur ‘kapet’ nga paparacët dhe është e veshur në bikni.

Do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 15, 2019 2:46 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=460032
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Do t’iu shkrijë me linjat e saj trupore Do t’iu shkrijë me linjat e saj truporeRating: 4.8