Donaldi do të behët pishman çfarë ka humbur, Beatrixe shfaqet e zjarrtë në imazhin e fundit

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të përfolura aktualisht.

Ajo mor famë të madh që kur u bë pjesë e formatit, Big Brother Albania Vip, shkrua ORAinfo.

Këngëtarja kosovare krijoi një lidhje romantike me aktorin e njohur, Donald Veshaj, me të cilin kishte momente shumë të bukura brenda shtëpisë.

Por, lidhja e tyre nuk zgjati jashtë, pasi çifti në fjalë nuk zgjodhën ta vazhdonin romancën jashtë dhe u ndanë.

Tani, Beatrix i është përkushtuar profesionit të saj, ku është duke sjellë këngë të reja.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme.

Beateix se fundmi ka sjell një foto artistike, ku vë në pah gjoksin e saj gjigant.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë imazh, ndërsa Donaldi po ta shikonte këtë foto do të bëhej pishman që është ndarë nga ajo. /ORAinfo/