Home / SHOWBIZ / Dua Lipës shfaqet në qendër të Prishtinës
Dua Lipës shfaqet në qendër të Prishtinës

Dua Lipës shfaqet në qendër të Prishtinës

Dua Lipës shfaqet në qendër të Prishtinës

Dua Lipa është vlerësuar në Prishtinë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa në Prishtinë është nderuar me një grafit gjigant, shkruan lajmi.

Dua është pikturuar përballë Prokurorisë së Shtetit, në sheshin “Edit Durham”.

Kujtojmë se këngëtarja para fillimit të “Sunny Hill” ka dhuruar plot 150 mijë euro për një akademi muzikore për talentet e reja.

“Ky do të jetë përfundimisht një projekt i madh dhe diçka për të cilën ne jemi shumë të entuziazmuar. Mendoj se do të jetë e jashtëzakonshme. Ne do t’i japim diçka komunitetit tonë”, ishte shprehur Dua Lipa në një deklaratë për mediat.

Dua Lipës shfaqet në qendër të Prishtinës

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 15, 2019 2:48 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=460039
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dua Lipës shfaqet në qendër të Prishtinës Dua Lipës shfaqet në qendër të PrishtinësRating: 4.8