E kënaqur me punën e grimerës, Rita Haziri e publikon vetën në këtë gjendje!

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ka pak kohë në tregun muzikorë, mirëpo për një kohë të shkurtë ka arritur të i bëjë për vete mijëra fansa, shkruan ORAinfo.

Karakteristikë e saj është se në treg ajo hyri jo si solo këngëtare, por në bashkëpunim me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Dyshja në fjalë janë shumë të kërkuar nëpër ahengje dhe dasma, e sidomos tani që jemi në sezonin e tyre.

Ajo çka bie gjithmonë në sy është stili dhe pamja që ka Rita.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe sapo ka dalë nga frizerka. E grimuar bukur dhe e veshur joshëse, Rita po shkëlqen në pamje.

Kaq simpatike po duket ajo në paraqitjen e fundit në rrjetet sociale. /ORAinfo/