E shanë vajzën e saj, nëna e Beatrixit shpërthen keq në ofendime ndaj ndjekësit

Ata janë çifti më i përfolur i momentit.

Beatrixa dhe Donaldi po shijojnë lidhjen e tyre brenda BBV.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të Big Brother VIP për shkak të lidhjes që krijoi me aktorin Donald Veshaj.

Mamaja e Beatrix jo pak herë ka reaguar në rrjetet sociale në mbrojtje të vajzës së saj.

Por një mesazh ka mbërritur në redaksinë e real-news, ku një qytetar pretendon se mamaja e Beatrix e ka sharë shumë rëndë.

Siç duket Antigona Ramosaj nuk përmbahet kur janë në pyetje fëmijët e saj.

Lajme me shume...