E tepron Adelina Tahiri, kështu provokon duke hapur këmbët gjatë pushimeve


Këngëtarja, Adelina Tahiri, po vazhdon duke i shijuar pushimet e saj në bregedet ku është bashkë me burrin e saj.

Për të qenë më afër me ndjeksat artistja po shpërndanë fotografi në Instagram nga pushimi si dhe nuk mungojnë pozat tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga bregdeti, ku shfaqet e veshur me bikini.

Në këto imazhe, Adelina shfaqet shumë provokuese ku nuk heziton t’i hap këmbet dhe t’i eksozojë asetet e saj bombastike.

Cili do të jetë reagimi i burri të saj 50 vjeçar pas këtyre imazheve provokuese të gruas së tij?. /ORAinfo/


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...