E tepron Fjolla Morina, del pa të brendshme në publik!

Telefonata e Putin me presidentin finlandez, Moska zbulon çfarë u bisedua

Fjolla Morina, padyshim është njëra nga emrat më të komentuar të show-bizait kosovar.

Lidhjet dhe ndarjet e saj, ka qenë gjithmonë në fokus dhe në vëmendjen e publikut, shkruan ORAinfo.

Tani, pas ndarjes së fundit nga biznesmeni, Fisnik Syla, ajo po vazhdon jetën e saj pa asnjë problem.

Fjolla se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet pa riçipeta në dalje publike.

‘Ani, folni najsen’, ka qenë përshkimi që Fjolla i ka bërë fotos ku shfaqet pa të brendshme.

Si zakonisht, edhe kësaj radhe ajo po duket kaq joshëse. /ORAinfo/

Telefonata e Putin me presidentin finlandez, Moska zbulon çfarë u bisedua