E veshur e gjitha lëkurë, ka është nisur me këtë veshje Ryva?

Ryva Kajtazi, u bë figurë publike me profesionin e saj si aktore.

Por, nuk kaloi shumë kohë dhe ajo i hyri një drejtimi tjetër, duke ushtruar profesionin e saj si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Pikërisht, ky ishte çelësi i saj i suksesit ku dëshmoi se ka shumë talent, pasi ajo është shumë e angazhuar në dasma të shumta.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo vazhdon të jetë njëra nga femrat më me stil në estradën tonë.

E veshur gjitha në lëkurë, ajo po shkëlqen me veshjen e saj./ORAinfo/

Lajme me shume...