E veshur me të bardha, Dhurata i çmend ndjekësit e saj me “hiret” e saj


U raportuar se po bëhet sërish nënë, me këto postim Elita zbulon të vërtetën

Dhurata Dora, po vazhdon të sjellë muzikë e hite të paharruara.

Ajo edhe këtë verë solli projekte të reja e bashkëpunime që rezultuan të jenë shumë të kilikuara e të dëgjuara,shkruan ORAinfo.

U raportuar se po bëhet sërish nënë, me këto postim Elita zbulon të vërtetën

Tani pasi në Kosovë janë ndaluar organizimi i ahengjeve dhe ndejave, Dhurata veprimtarinë e saj muzikore po e praktikon jashtë vendin.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e një koncerti në Londër, ku në sy gjithsesi ka rënë veshja e saj. E gjitha në të bardha Dhurata tregon hiret e saj./ORAinfo/

U raportuar se po bëhet sërish nënë, me këto postim Elita zbulon të vërtetën


Mundesia me shume...
Pamje me shume...