Egzona shkon për tu rregulluar të vajza e Shyhretës, ka përfunduar në këtë gjendje!

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi është rregulluar në sallonin të vajza e madhe e Shyhrete Behlulit.

E me këtë pamje, Egzona po duket shumë tërheqëse. /ORAinfo/

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.