Einxhel shkon ta takojë Dagz, poston këtë foto

Anglia “pushtohet” nga shqiptarët

Einxhel Shkira, është një nga show-girl më aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë e mediave dhe ekraneve, por pjesëmarrja e saj në Big Brother ia ndryshoi jetën, shkruan ORAinfo.

Në atë shtëpi dhe izolim ajo njohu dashurinë e jetës së saj, DJ Dagz, lidhje kjo që zgjati edhe jashtë asaj shtëpie.

Largësia duket se nuk është problem për të dy, pasi të dy gjejnë kohë për njëri-tjetrin. Së fundmi Einxhel ka udhëtuar drejt Prishtinës për të takuar dashurinë e saj./ORAinfo/

Anglia “pushtohet” nga shqiptarët