Eleni Fouirera i jep fund beqarisë, futbollisti i njohur i bën propozimin për martesë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, është prej 4 vitesh në një lidhje romantike me futbollistin spanjoll Alberto Botia.

Sipas mediave greke, Botia i ka propozuar për martesë Elenit. Një gazetar grek raporton se lidhja e tyre ka kaluar nëpër shumë ulje-ngritje këtë vit për shkak të distancës.

Mirëpo, ata kanë arritur t’i kapërcejnë pengesat. Alberto hoqi dorë nga shumë gjëra dhe shkoi në Greqi për t’i propozuar për martesë Elenit, e cila ka pranuar.

The post Eleni Fouirera i jep fund beqarisë, futbollisti i njohur i bën propozimin për martesë appeared first on Zonë E Lirë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !