Era shfaqet me një video interesante


Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar

Era Istrefi ka vazhduar të jetë aktive nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja e hitit “Bonbon” me të cilin preki majat e muzikës ndërkombëtare, është shfaqur sot me një video selfie, e ku edhe në të ajo tregon gjoksin e saj dhe belin e saj.

Kujtojmë se para disa dite, Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar disa nga fotot e saj, e ku kishte pozuar pa jelek

Era pritet që këtë vit të sjellë këngë të reja pasi që ajo është parë disa herë në studio duke incizuar të tilla


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...