Ermira publikon momentin më të ëmbël të Goldit me djalin, nuk duhet humbur këtë pamje


Ermira dhe Goldi tashmë janë bërë prindër të një djali.

Gueril, është emri me të cilin e kanë pagëzuar atë, shkruan ORAinfo.

E sot bukuroshja ka publikuar një foto të Goldit me djalin.

Kjo është pamja më e ëmbël që kemi parë deri më tani nga ata./ORAinfo/


Mundesia me shume...
Pamje me shume...